Co je LOW CARB?

Moje zdravé LOW CARB, LOW SUGAR dobroty jsou výborné nejen chuťově, ale ladí i oku. Zdravé dortíky a zákusky vyladím do nejmenších detailů a jsou sladěny barevně i s květinovou dekorací. Rostlinky a květinky, které používám na ozdobu svých nízkosacharidových dobrot si pěstuji sama od semínek a hlíz.

Všechno začíná u semínka

Je to vlastně taková jednoduchá, životem prověřená rovnice. Jakmile jídlo dobře vypadá, lépe se člověku jí. Ne nadarmo se proto říká, že jídlo může být i pastvou pro oči. Při tvorbě svých produktů se toho vždy držím. Protože jídlo, a především to sladké, dokáže člověka potěšit a naladit už svým vzhledem. 

Představte si třeba situaci, kdy na stůl při rodinné oslavě položíte krásně nazdobený dort. Všichni ho pochválí, údivem vydechnou, přijde i čas na společné focení s dortem, a potom? Potom už se všichni těší, až ho nakrojíte! Nebo když vám v kavárně donesou kousek dortu či zákusek, který krásně vypadá, hned má na něj člověk větší chuť. 

Květiny k jídlu

Mé dekorace nejsou jen o krému, ale spoustě malých detailů, které jsou sladěny i barevně a dohromady dávají ten správný celek. Jsou také o ovoci, čokoládových prvcích i květinách, které jsou bez jakýchkoliv chemických postřiků

Možná někteří lidé, především pánové, na živé květy na zákusku hledí s pochybami. Ale tento styl miluju a patří ke mě. Platí, že vše, co je na dortu, zákusku či dezertu, by mělo být k jídlu. A to květiny, které používám, jsou. Mají ovšem i něco navíc…

Pochází z mé vlastní zahrádky. Všechny rostlinky a květinky, které používám na ozdobu svých nízkosacharidových dobrot si pěstuji sama od semínek a hlíz. Je to vlastně taková má druhá vášeň.

Stejně jako se před mýma očima „rodí“ a v mých rukách tvoří dort od první ingredience, kterou zpracovávám, rostou před mýma očima i krásné květy, které ke zkrášlení dortů používám – s cílem vás potěšit chutí i vzhledem jakékoli mé LOW CARB dobroty. 

Kde mě najdete

Hana Martinková
U Struhy 1285
Poděbrady 290 01

Otevírací doba

Po - ČtDle dohody
v okýnku od 13 do 17
Sov okýnku od 10 do 14
Nev okýnku od 10 do 14

Kompletní kontakty

Jak funguje OKÝNKO?

Je pravidelně otevřené během výše uvedené doby na adrese U STRUHY 1285, PODĚBRADY ❤

Zastavit se můžete BEZ REZERVACE a vyberete si PŘÍMO NA MÍSTĚ 

Obvykle mívám 13-15 druhů dortů a dezertů , které jsou vyhledávané nejen vyznavači ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU, ale vyhovují i KETO, LOWCARB, GLUTENFREE a DIA stravování 

Jak nakoupit:  Obchodní podmínky   |   Možnosti dopravy   |   Možnosti platby